Hakkımızda

slider_bg_3
We bring the technical knowledge,
experience and resourcefulness.
John S. Fowler
Founder, BestBuild Co
slider_bg_3
We stay professional and pragmatic
and find the best solutions.
Janett Eastwood
QA Manager, BestBuild

Art Nova Mimarlık Mühendislik, Mimar Mustafa BASKI  tarafından kurulmuş, Şanlıurfa Merkezli tasarım ve uygulama ofisidir.

Art Nova Mimarlık Mühendislik Sürdürdüğü çalışmalarında kalite ve estetiği ön planda tutmakta ve alanlarında uzman ekibiyle Şanlıurfa ve cevre illerde hizmet veren genç dinamik ve heyecanlı bir mimarlık firmasıdır.

Profesyonel ekip ve kaliteli malzeme ile sunduğu hizmetleri müşteri memnuniyeti ile birlikte ulusal ve uluslararası kabul görmüş değer ve standartlara uygun olarak optimum kaynak kullanımıyla hızlı ve zamanında teslim edilen projeler üretir.

Art Nova Mimarlık Mühendislik  ekibi tecrübeli mimar, inşaat mühendisi, şehir plancısı ve teknik elemanlardan oluşur.

Art Nova Mimarlık Mühendislik olarak sizlere daha iyi yaşam ve iş alanları sunabilmek için çalışıyor, sektördeki yenilikleri herkesten önce beğenilerinize sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Uzmanlaşmış olduğumuz faaliyet alanlarına odaklanarak Türkiye genelinde en başarılı firmalar arasında yer almak ve bu başarıyı uluslararası platforma taşımak

Yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak müşterilerimizin güvenini kazanmak yeni fikirlere ve yeniliklere açık olmak,

Müşterilerimizin fikirlerini ve taleplerini dikkate alarak insanların kendilerini mutlu hissedecekleri ortamlar yaratacak en iyi ürünleri geliştirmeye çalışmak.

Önceliğini müşteri taleplerine verirken ürün ve hizmet kalitesi ile oluşturduğu memnuniyetin sürekliliğini sağlamak.

Dünya pazarlarındaki gelişmelere ve değişimlere uyum sağlamak

MİSYON

Mimari Tasarımlarımız, sanatsal ürünlerimiz, mühendislik çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımızla ; içinde bulunduğumuz sektörde değer yaratan güvenilir bir şirket olmak.

Proje Hizmetimi mi arıyorsunuz